Eredi Scabini SRL - İtalya
Eredi Scabini SRL - İtalya

1945 yılında Osvaldo Scabini tarafından kurulan firma, İtalya’da geleneksel tuğlalara alternatif olarak, monolitik ve precast refrakter üreten ilk firmalar arasındadır. Günümüzde, İtalya’daki iki fabrikasında, yılda 15.000 ton monolitik refrakter üreten firma, üretiminin yaklaşık %30 ‘unu precast olarak gerçekleştirmektedir.

Carboox LTDA - Brezilya
Carboox LTDA - Brezilya

Carboox Firması, 1965 yılında Brezilya'da üretime başlamıştır. 40 yıldan fazla üretim ve proses tecrübesi olan firma, çelikhanelere çeşitli refrakter ürünler ve ekipmanlar tedarik etmektedir. ISO 9001:2008 sertifikası altında üretim yapan firmanın aynı zamanda sektörün saygın ve eski firmalarından Japonya’da üretim yapan Nippon Firması ile partnerlik anlaşması bulunmaktadır.

Precimeter - İsveç
Precimeter - İsveç

Ürünlerini tüm dünyada aktif olarak tedarik eden Precimeter Firması'nın üretim merkezi  İsveç’tedir. Ayrıca Almanya, Amerika ve Çin'de de üretim yapmaktadır. Müşterilerine mükemmel çözümler sunabilmek amacı ile tüm dünyada yerli temsilciler ile çalışmaktadır ve yaklaşık 50 farklı ülkede yerel pazarlara hizmet vermektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?